Ohtels Les Oliveres – Pihenés Katalónia Szívében
El Perellóban található Ohtels Les Oliveres ideális hely a családi nyaraláshoz. Mindössze 200 méterre van L'Ampolla strandjától, és a közelben más gyönyörű strandok is találhatók, mint például a Platja de Santa Llúcia és Cap-Roig. A Delta del Ebro Természetvédelmi Park közelsége lehetőséget kínál a természet felfedezésére. Az adrenalin szerelmeseinek a PortAventura csak 20 perces autóútra van.
Gyerekeknek
Az Ohtels Les Oliveres a legkisebbek paradicsoma. A gyerekklub és a számos játszótér rengeteg szórakozást biztosít minden napra. A gyerekek használhatják a medencéket, a szülők pedig nyugodtak lehetnek a biztonságuk felől.
Felnőtteknek
A felnőttek számos lehetőséget találnak a pihenésre és az aktivitásra. Használja ki a spa kínálatát masszázsokkal, lazítson a medence mellett, vagy játsszon teniszt az egyik pályán. Este várjuk a látványkonyhás étteremben és a medencebárban.
Az Ohtels Les Oliveres elegáns szobákat és apartmanokat kínál légkondicionálóval és erkéllyel. Minden szoba síkképernyős televízióval és széffel van felszerelve. Az ingyenes Wi-Fi lehetővé teszi, hogy kapcsolatban maradjon a világgal. Azok számára, akik a pihenést munkával kombinálják, modern konferenciatermek állnak rendelkezésre.
A hotel kényelmes hozzáférést biztosít az AP-7-es autópályához, ami megkönnyíti a környékbeli látnivalók felfedezését. Az Ohtels Les Oliveres olyan hely, ahol a kényelem, a modernitás és a helyi természet harmonikus egységet alkot. Legyen szó családi utazásról vagy nyugodt pihenésről, ez a hotel megfelel az elvárásainak.
