Hotel Diana – Kényelmes Pihenés Bellaria-Igea Marinában
A Hotel Diana ideális hely a nyaraláshoz mind családok, mind felnőtt utazók számára. A festői Bellaria-Igea Marinában található, mindössze 15 percre a főbb látnivalóktól, mint például a Rimini Fiera vagy az Italia in Miniatura. A Rimini strand és a Parco del Gelso közelsége miatt tökéletes hely a szabadban való pihenésre.
Gyermekeknek
A családok barátságos légkört és számos kényelmi szolgáltatást találnak itt. A Hotel Diana tágas, erkéllyel rendelkező szobákat kínál, amelyek kényelmet és magánéletet biztosítanak. A kerékpárkölcsönzés lehetővé teszi az aktív időtöltést a szabadban. A gyerekek élvezhetik a strand közelségét és a közeli látnivalókat, amelyek biztosan kellemesebbé teszik tartózkodásukat.
Felnőtteknek
A felnőtt vendégek pihenhetnek a tetőteraszon vagy a kertben, miközben gyönyörködnek a kilátásban. Az estéket a bárban vagy a szálloda társalgójában tölthetik, élvezve a helyi falatokat a bárból/deliből. Az elérhető Wi-Fi lehetővé teszi a kapcsolattartást a világgal.
A Hotel Diana számos további szolgáltatást is kínál, mint például 24 órás recepció, gyors kijelentkezés, valamint mosodai és vegytisztítási szolgáltatások. Federico Fellini repülőtér 20 km-re található, és transzfer is elérhető, ami kényelmet biztosít az utazóknak.
A vendégek minden reggel ingyenes svédasztalos reggelit élvezhetnek, amelyet 7:30 és 11:00 között szolgálnak fel. A Hotel Diana állatbarát hely is, így kiváló választás azok számára, akik házi kedvenceikkel utaznak. A parkolás foglalásra elérhető, ami megkönnyíti a tartózkodás tervezését.
