Antica Locanda dell'Orso – Róma Történelmi Zuga
Merüljön el Róma hangulatában az Antica Locanda dell'Orso szállásán. Ez a bájos hotel egy 13. századi épületben található, mindössze 350 méterre a Piazza Navonától. A Pantheon, a Campo de' Fiori és a Trevi-kút közelsége miatt ideális hely az olasz főváros felfedezésére.
Gyermekeknek
Az Antica Locanda dell'Orso kiváló választás családok számára. A hangszigetelt szobáknak köszönhetően a legkisebb vendégek is nyugodtan alhatnak egy élményekkel teli nap után. A digitális programokkal ellátott televíziók szórakozást nyújtanak a pihenés pillanataiban.
Felnőtteknek
A felnőttek értékelni fogják a minibárral és széffel felszerelt, légkondicionált szobák kényelmét. Egy reggeli séta a Colosseumhoz vagy a Spanyol lépcsőhöz remek módja a nap kezdetének. Esténként a recepción elérhető segítséggel helyi látványosságokra szóló jegyek foglalhatók.
Az Antica Locanda dell'Orso ingyenes Wi-Fi-t kínál, ami megkönnyíti a további kirándulások tervezését. A többnyelvű személyzet készséggel áll rendelkezésre, a közös helyiségekben elérhető kávé és tea pedig energiát ad a városnézéshez. Az állatbarát politika lehetővé teszi, hogy négylábú barátainkkal együtt utazzunk.
A bejelentkezés 14:00 és 21:00 óra között lehetséges, a kijelentkezés pedig 11:00 óráig. A Ciampino és Fiumicino repülőterek közelsége miatt a hotel könnyen és kényelmesen megközelíthető. Az Antica Locanda dell'Orso olyan hely, amely ötvözi a történelmi jelleget a modern kényelemmel, felejthetetlen tartózkodást biztosítva Róma szívében.
