Tanie loty
EasyJet Europe

EasyJet Europe

Fedezze fel a világot a(z) EasyJet Europe légitársasággal

Fedezze fel utazóink kedvenc úti céljait

Gyakran ismételt kérdések EasyJet Europe témában

✔️ Hol repül a EasyJet Europe?

A EasyJet Europe menetrendje számos népszerű városból származó útvonalakat tartalmaz. Az elérhető járatok ellenőrzéséhez használja az eSky keresőt.

✔️ Mikor vásárolhatom meg a legolcsóbb EasyJet Europe jegyeket?

A legjobb, ha a minél korábban megveszi a repülőjegyeket a kiválasztott EasyJet Europe járatra.

✔️ Milyen légitársaságok repülnek hasonló útvonalakon?

A városokba, amelyekbe a EasyJet Europe járatot indít, más légitársaságok is indítanak járatokat, a kívánt járatokat megtalálja az eSky oldalán.

✔️ Lefoglalhatom-e a szállodát a repülőjeggyel együtt a megadott EasyJet Europe járatra?

Az eSky segítségével lefoglalhatod a Repülő + Hotel csomag részeként a szállást is. Ennek köszönhetően az utazás nem csak kényelmesebb lesz, hanem a csomagkedvezményeknek köszönhetően pénzt takarít meg.

Vélemény

EasyJet EuropeEasyJet Europe
44 vélemény
3,8
Személyzet4,1
Pontosság3,7
Repülési hálózat4,2
Jegyárak4,0
Utazási kényelem3,7
Poggyászszállítás3,5
Étkezés3,2
KISWENDSIDA NOELIE

29 január 2025

1,4

Contrainte d'abandonner ma valise à l'aéroport

J'ai été contrainte d'abandonner ma petite valise qui faisait à peine 5kg à l'aéroport au niveau de la porte d'embarquement face à l'arrogance et au manque de collaboration de l'équipe. Je l'avais pourtant acheté cher et avait un attachement émotionnel particulier avec cette valise. En effet, j'avais compris que le bagage en cabine ne devait pas excéder 15 Kg. C'était ma première fois avec EasyJet et je n'avais pas compris que les dimensions comptaient également.

Személyzet1,0
Pontosság1,0
Repülési hálózat3,0
Jegyárak2,0
Utazási kényelem1,0
Poggyászszállítás1,0
PATRICIA

22 december 2024

4,4

parfait

Je n'hésiterais pas à reprendre un vol

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak5,0
Utazási kényelem4,0
Poggyászszállítás4,0
Étkezés3,0
Veronica

21 december 2024

5,0

Das war eine sehr gute Reise, Pilot und Personal sehr gut! Flug ebenfalls sehr gut, sehr sanft gelandet!

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak5,0
Utazási kényelem5,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés5,0
NIKOLAOS

8 december 2024

1,0

Χάλια μαύρα

Κλέφτες κλέβουνε βάζοντας να πληρώνεις βαλίτσες βαλίτσες βαλίτσες

Személyzet1,0
Pontosság1,0
Repülési hálózat1,0
Jegyárak1,0
Utazási kényelem1,0
Poggyászszállítás1,0
Étkezés1,0
AMAL

3 december 2024

4,4

Bonne compagnie

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak4,0
Utazási kényelem4,0
Poggyászszállítás4,0
Christiane

24 november 2024

5,0

EasyJet made all easy

Flight om time, cabin crew very friendly and professional. It was a positive experience

Daniel

21 október 2024

4,7

1ere experience

C'était mon 1er voyage avec EasyJet. Sur l'aéroport de St Exupery il faut beaucoup marcher , mais la compagnie est très efficace. Avions ponctuels, personnel d'accueil et naviguant très sympa ! A refaire

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat4,0
Jegyárak5,0
Utazási kényelem4,0
Elizabeth Olufunmilayo

19 október 2024

3,7

Everything went well except the fact that after having the right to bring 15kgs on board, as a woman, I don’t have the right to carry my hand bag. My cabin bag was weighing just 6kgs and I was forced to put my hand bag inside my cabin bag while boarding at Bristol. From Paris to Bristol was excellent

Személyzet3,0
Pontosság4,0
Repülési hálózat4,0
Jegyárak4,0
Utazási kényelem4,0
Poggyászszállítás3,0
Dominique

8 október 2024

4,3

Très déçue car j'ai coché par erreur les bagages en soute, 90 € ,j'ai appelé 5mn plus tard . On m'a refuser le droit à l'erreur. Ça nest pas normal. C'est un abus. Je demande donc le remboursement de ces 90€

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak5,0
Utazási kényelem4,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés1,0
Antonietta

17 szeptember 2024

5,0

Tutto perfetto, volo tranquillo, atterraggio perfetto,orario all’ora stabilita

Viaggio organizzato molto bene personale gentile e disponibile,

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak5,0
Utazási kényelem5,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés5,0

Miért érdemes repülőjegyet foglalni az eSky-nál?

Legnagyobb repülőjárat-választék

Másodpercek alatt megtaláljuk Önnek a legjobb járatot több mint 500 légitársaságtól.

Rugalmas keresés

Bővítse ki a keresést a közeli repülőterekre, valamint rugalmas dátumválasztással, hogy megtalálja a legolcsóbb lehetőséget.

Kényelmi bőség

Élvezze a további szolgáltatásokat: utasbiztosítást, lemondási biztosítást, autóbérlést, helyi látnivalókat és még sok mást.

Több mint 4950 vásárlói vélemény – válasszon bizonyított minőséget, és foglaljon teljes bizalommal.

Psszt! Töltse le az eSky alkalmazását, és utazzon még kényelmesebben.

Minden nap új ajánlatok: repülőjegyek, nyaralások, városlátogatások
A foglalások kényelmes kezelése
Minden, ami számít, mindig kéznél van!
Apple Store gombGoogle Play gomb

Hírlevél-feliratkozók olcsóbban utazhatnak!

A hírlevél különleges ajánlatokat tartalmaz, amelyeket máshol nem talál. Csatlakozzon és élvezze!