Tanie loty
Bangkok Airways

Bangkok Airways

Fedezze fel a világot a(z) Bangkok Airways légitársasággal

Fedezze fel utazóink kedvenc úti céljait

Gyakran ismételt kérdések Bangkok Airways témában

✔️ Hol repül a Bangkok Airways?

A Bangkok Airways menetrendje számos népszerű városból származó útvonalakat tartalmaz. Az elérhető járatok ellenőrzéséhez használja az eSky keresőt.

✔️ Mikor vásárolhatom meg a legolcsóbb Bangkok Airways jegyeket?

A legjobb, ha a minél korábban megveszi a repülőjegyeket a kiválasztott Bangkok Airways járatra.

✔️ Milyen légitársaságok repülnek hasonló útvonalakon?

A városokba, amelyekbe a Bangkok Airways járatot indít, más légitársaságok is indítanak járatokat, a kívánt járatokat megtalálja az eSky oldalán.

✔️ Lefoglalhatom-e a szállodát a repülőjeggyel együtt a megadott Bangkok Airways járatra?

Az eSky segítségével lefoglalhatod a Repülő + Hotel csomag részeként a szállást is. Ennek köszönhetően az utazás nem csak kényelmesebb lesz, hanem a csomagkedvezményeknek köszönhetően pénzt takarít meg.

Vélemény

Bangkok AirwaysBangkok Airways
41 vélemény
4,3
Személyzet4,5
Pontosság4,5
Repülési hálózat4,4
Jegyárak3,9
Utazási kényelem4,2
Poggyászszállítás4,4
Étkezés4,1
Krzysztof

22 március 2024

5,0

Super

Polecam

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak5,0
Utazási kényelem5,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés5,0
Wilda

24 március 2023

5,0

Sorprendente

Excelente servicio a bordo

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak5,0
Utazási kényelem5,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés5,0
Stefania

23 február 2023

4,0

Flying through 2 beautiful islands

Very good

Személyzet5,0
Pontosság4,0
Repülési hálózat4,0
Jegyárak3,0
Utazási kényelem4,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés3,0
Randa

8 január 2023

2,9

It was a very experience with the check in counter. We had a one kilo weight excess and they made us pay for one kilo as extra weight.

Személyzet3,0
Pontosság3,0
Repülési hálózat3,0
Jegyárak3,0
Utazási kényelem3,0
Poggyászszállítás1,0
Étkezés4,0
Dorota

30 november 2022

4,9

best airlines I've ever flown

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak4,0
Utazási kényelem5,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés5,0
Charlie

27 január 2020

3,6

Great trip!

Baggage fees included was perfect for us. A delicious meal on the flight

Személyzet4,0
Pontosság3,0
Repülési hálózat3,0
Jegyárak3,0
Utazási kényelem3,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés4,0
Tomasz

25 november 2019

4,9

Najlepsza tanie linia lotnicza w Azji. Śniadanie serwowane podczas lotu trwającego niecałą godzinę

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak4,0
Utazási kényelem5,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés5,0
Myriam

16 november 2019

4,9

Great

Easy to use, staff helpful and good meal even for an hour flight!

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak4,0
Utazási kényelem5,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés5,0
Jo

29 október 2019

5,0

Best airline ever

Such good customer service, efficient, comfortable, courteous

Személyzet5,0
Pontosság5,0
Repülési hálózat5,0
Jegyárak5,0
Utazási kényelem5,0
Poggyászszállítás5,0
Étkezés5,0
Brendan

21 október 2019

1,0

Cancelled flight

flight Hanoi to Chiang Mai was cancelled without warning. Stranded at airport

Miért érdemes repülőjegyet foglalni az eSky-nál?

Legnagyobb repülőjárat-választék

Másodpercek alatt megtaláljuk Önnek a legjobb járatot több mint 500 légitársaságtól.

Rugalmas keresés

Bővítse ki a keresést a közeli repülőterekre, valamint rugalmas dátumválasztással, hogy megtalálja a legolcsóbb lehetőséget.

Kényelmi bőség

Élvezze a további szolgáltatásokat: utasbiztosítást, lemondási biztosítást, autóbérlést, helyi látnivalókat és még sok mást.

Több mint 4950 vásárlói vélemény – válasszon bizonyított minőséget, és foglaljon teljes bizalommal.

Psszt! Töltse le az eSky alkalmazását, és utazzon még kényelmesebben.

Minden nap új ajánlatok: repülőjegyek, nyaralások, városlátogatások
A foglalások kényelmes kezelése
Minden, ami számít, mindig kéznél van!
Apple Store gombGoogle Play gomb

Hírlevél-feliratkozók olcsóbban utazhatnak!

A hírlevél különleges ajánlatokat tartalmaz, amelyeket máshol nem talál. Csatlakozzon és élvezze!